Program dla wypożyczalni

Program dla wypożyczalniProwadząc wypożyczalnie musimy prowadzić bardzo skrupulatną ewidencje co już może zając nam mnóstwo czasu. Do tego dochodzą takie zadania jak pozyskiwanie klientów czy wystawianie faktur jak i wiele więcej. Program dla wypożyczalni pozwoli Ci na automatyzacje wielu z tych zadań.

Program dla wypożyczalni to specjalnie przez nas stworzone narzędzie mające na celu usprawnienie pracy firm z tej branży. Możliwe to jest poprzez automatyzacje takich zdań jak ewidencji klientów, wystawiania faktur, automatycznego informowania klientów mailowo jak i smsowo jak i wiele więcej. Cały system działa zarówno na komputerach stacjonarnych jak i coraz popularniejszych urządzeniach mobilnych. Całość dostosowana do potrzeb pojedynczych odbiorców. Pierwszy miesiąc jest całkowicie za darmo. Jeśli zaś w czasie tym nie znajdziesz szukanej przez siebie funkcji napisz do nas chętnie ją dla Ciebie przygotujemy.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.