Program dla warsztatu

Program dla warsztatuProwadzisz warsztat? To z pewnością wiesz ile pracy to wymaga. Niemniej jak w wielu dziedzinach życia wiele z tych zadań jest rutynowa i powtarzalna. W szczególności takie kwestie jak dokumentacja czy wystawianie faktur ale nie tylko. Dlatego jeżeli chcesz zaoszczędzić czas na tych zbędnych zadaniach skorzystaj z propozycji jaką jest program dla warsztatu.

Program dla warsztatu to nasze autorskiej rozwiązanie umożliwiające zwiększenie efektywności twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niego będziesz mógł przechowywać wszelkie informacje o kliencie i związanymi z nim pracami jak i mieć do informacji tych szybki dostęp. Wystawianie wszelkich dokumentów i generowanie raportów zajmie Ci jedynie kilka chwil a dzięki dodatkowym modułom jak automatyczne komunikaty sms poprawi się Twoja komunikacja z klientem. Spróbuj naszego rozwiązania już dziś, pierwszy miesiąc otrzymasz za darmo.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.