Program dla warsztatu samochodowego

Program dla warsztatu samochodowegoProgram dla warsztatu samochodowego jest specjalistycznym narzędziem pozwalającym zwiększyć efektywność pracy poprzez wprowadzenie automatyzacji zadań. Znajdziesz tu wiele innowacyjnych rozwiązań jak zapisywanie informacji o klientach, wystawianie dokumentów czy ewidencjonowanie dokonanych napraw.

Program dla warsztatu samochodowego pozwoli Ci zaoszczędzić czas i poprawi zadowolenie klientów. Każdy projekt jest indywidualnie przystosowana do potrzeb klienta. Możemy projekt zintegrować z twoją stroną bądź przygotować ją od samego początku. Nasze rozwiązanie jest dostosowane do urządzeń mobilnych a pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Zapraszamy więc do korzystania z naszego rozwiązania oraz do kontaktu.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.