Program dla małej firmy

Program dla małej firmyProwadzenie małej firmy to wielokrotnie ciężka praca. W szczególności na początku kiedy to zazwyczaj wszystko leży na naszych barkach. Niemniej posiadamy rozwiązanie które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zdobyć klientów zarówno na początku Twojej działalności jak i wiele lat później.

Przygotowany przez nas program dla małych firm do doskonałe narzędzie marketingowe które pomoże Ci w komunikacji z klientem. To także liczne rozwiązania umożliwiające skuteczne prowadzenie firmy jak automatyczne wystawianie faktur czy prowadzenie rezerwacji. Jako że specyfika każdej branży jest odmienia każdy przygotowywany przez nas system jest dostosowywany do klienta. Chętnie dokonamy dodatkowe pracy abyś był w pełni zadowolony z otrzymywanego oprogramowania.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.