Program dla lekarzy za darmo

Program dla lekarzy za darmoProgram dla lekarzy to rozwiązanie szczególnie dostosowane do tej grupy zawodowej pozwalające na usunięcie wielu rutynowych działań oraz poprawieniu pracy całego gabinetu. Niezależnie od twojej specjalności. Dodatkowo można otrzyma program dla lekarzy za darmo na okres pierwszego miesiąca.

Znajdziesz tu wiele użytecznych funkcji jak automatyczne wystawianie faktur, możliwość rejestracji terminu przez klienta, statystyki, powiadomienia sms przypominające o wizycie czy responsywny design sprawnie działający na urządzeniach mobilnych. To jedynie kilka z możliwości naszego oprogramowania. Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.
 
 
 
 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.