Program dla lekarza

Program dla lekarzaProgram dla lekarza to nasz autorski produkt powstały przy współpracy z lekarzami i stomatologami mający na celu usprawnienie pracy osób z tej grupy zawodowej. Znajdziesz tu wiele innowacyjnych rozwiązań jak możliwość samodzielnej rejestracji przez pacjenta czy powiadomienie smsem przypominające o wizycie.

Od teraz twoi klienci już nigdy nie zapomną o swojej wizycie a ty nie będziesz musiał samemu tworzyć grafiku przy konsultacji z każdym klientem. Ponadto nasze rozwiązanie umożliwia m.in. szybkie wystawianie faktur czy łatwe modyfikowanie treści na stronie. Z nami oszczędzisz czas i poprawisz efektywność swojego gabinetu.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.