Program dla kurierskich

Program dla kurierskichWymiana towarów chyba nigdy nie była tak wielka obecnie każdy z nas kupuje zakupy przez internet a wiele firm wysyła tysiące produktów każdego dnia. Co daje prace wielu firmom kurierskim. Jednak konkurencja nie śpi a liczne obowiązki przewozowe zabierają wiele czasu każdego dnia. Dlatego może zainteresować cię Program dla kurierskich.

Program dla kurierskich pozwoli Ci na generowanie wszystkich niezbędnych dokumentów automatycznie od faktur po dokumenty transportowe. Program ten usprawni również twoją prace z klientem który będzie mógł zamówić usługę w dowolnym momencie korzystając z wbudowanego kalendarza rejestracji. Automatyczne wyliczanie ceny paczki według podanych przez Ciebie parametrów, rabaty, newsletter i wiele wiele innych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.