Program dla kurierów

Program dla kurierówJako kurier każdego dnia czeka cię praca z wieloma dokumentami oraz współpraca z klientami. Często jednak wiele z tych zadań jest czasochłonne i nie pozwala Ci na prawdziwe rozwinięcie skrzydeł. Dlatego chcemy zaproponować Ci nas program dla kurierów.

Program dla kurierów pozwoli Ci zapomnieć o wielu nużących zadaniach i poprawi działanie twojego przedsiębiorstwa. Dzięki nam twoi klienci będą mogli składać swoje zamówienia 24h na dobę. Wszystkie dokumenty będą generowane automatyczne a informacje o przesyłce będą możliwe do wysłania automatycznie smsem. To tylko kilka z możliwości skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.