Program dla kosmetyczek

Program dla kosmetyczekWszystkim nam brakuje czasu na realizacje niektórych zadań jeśli prowadzisz salon kosmetyczny zapewne bardzo dobre to znasz. Dlatego powstał nasz program dla kosmetyczek. Narzędzie to pozwoli Ci usprawnić pracę wszystko za sprawą wielu użytecznych funkcji oraz automatyzacji zadań.

W naszym oprogramowaniu będziesz mógł szybko wystawić faktury, efektywnie zarządzać procesem rejestracji, informować klientów o promocjach i wizycie za pomocą smsów i newslettera oraz znacznie więcej. Wszystko łatwe w obsłudze i dostosowane do urządzeń o różnych rozmiarach. Chętnie dokonamy wszelkie inne dodatkowe prace by oprogramowane spełniało państwa potrzeby.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.