Program dla kancelarii

Program dla kancelariiProwadzenie kancelarii to czasochłonne zajęcie wymagające ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Nie jest to jednak proste gdy znaczną ilość czasu zabiera wypełnianie formularzy oraz kontakt z klientem. Program dla kancelarii pozwoli Ci zwiększyć efektywność twoich działań i poprawić współprace z klientem.

Stworzone przez nasz rozwiązanie umożliwi Ci szybszy i łatwiejszy kontakt z klientem za pośrednictwem takich rozwiązań jak kalendarz online czy newsletter. Wiele dokumentów może być u nas wygenerowana automatycznie. Całość jest natomiast łatwa w obsłudze i modyfikacji. Usprawnij swoje działania i wypróbuj program dla kancelarii. Pierwszy miesiąc gratis.
 

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.