Program dla grafików

Program dla grafikówKomputerowa grafika jest obecnie wykorzystywana niemal wszędzie dla wielu zaś jest to najprawdziwsza pasja. Kiedy jednak prowadzimy własną działalność nawet grafik musi zajmować się takimi zadaniami jak pozyskiwanie klientów czy prowadzenie dokumentacji. Żeby wspomóc cię w tych zadaniach stworzony został program dla grafików.

Program dla grafików to narzędzie pozwalające na usprawnienie wielu procesów w firmie poprzez takie narzędzia jak automatyczne wystawianie faktur czy możliwość dokonania rezerwacji przez klienta. Jest to również doskonałe miejsce na przedstawienie swoich prac oraz osiągnięć zawodowych szerszemu gronu odbiorców.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.