Program dla gastronomii

Program dla gastronomiiProwadzisz punkt gastronomiczny lub restauracje? To program dla gastronomii jest czymś czego potrzebujesz. Dzięki naszemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i przyciągniesz większą liczbę klientów. Nasze rozwiązanie pozwala klientowi na zarezerwowania konkretnego stolika na wybraną godzinę i zamówienia dania które może zostać przyrządzone przed jego przybyciem.

Każdy klient zapisywany jest w bazie danych aby szybko i łatwo wystawić dla niego fakturę czy też poinformować o nowościach za pomocą newslettera czy też automatycznych smsów. Wszystko zaś jest łatwe do obsłużenia i modyfikacji nawet bez specjalistycznej wiedzy. Jeśli zaś myślisz nad odświeżeniem swojej strony czy też masz dodatkowe wymagania chętnie zajmiemy się i tą kwestią. Wystarczy się z nami skontaktować.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.