Program dla gabinetu lekarskiego

Program dla gabinetu lekarskiegoProwadzisz gabinet lekarski? Mamy coś co może cię zainteresować jest nim program dla gabinetu lekarskiego. Narzędzie to pozwoli Ci na usprawnienie pracy całej placówki i zaoszczędzenie cennego czasu. Wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań jakimi jest kalendarz rezerwacji online, przypomnienie o wizycie za pomocą smsa lub moduł fakturowy.

Możemy stworzyć dla ciebie indywidualną grafikę bądź zaimplementować rozwiązanie obecnie przez Ciebie wykorzystywane. Program dla gabinetu lekarskiego to także poprawienie współpracy z klientami i ułatwienie przy pozyskiwaniu nowych pacjentów. Rozwiązanie zaś jest na tyle elastyczne iż nadaję się do każdej specjalizacji i może być łatwo i szybko modyfikowane.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.