Program dla fryzjerów

Program dla fryzjerówProgram dla fryzjerów to rozwiązanie które pozwoli Ci na usprawnienia pracy salonów fryzjerskich, kosmetycznych jak i studiów wizażu. Dzięki naszemu rozwiązaniu zaoszczędzisz swój cenny czas a klienci będą chętniej korzystać z twoich usług. Wszystko za sprawą efektywnego zarządzaniem procesem rejestracji i ułatwienie klientom podjęcia decyzji o rezerwacji.

Nasze rozwiązanie posiada takie możliwości jak Kalendarz rezerwacji online który pozwoli klientom samemu dokonywać rezerwacji w pasującym im terminie. W wyznaczonym przez ciebie czasie klient zostanie poinformowany sms przypominającym mu o wizycie. Wszystkie zaś fatury dla klienta będą generowane automatycznie i w krótkim czasie. Rozwiązanie zaś jest na tyle elstyczne iż możemy bez większych problemów dodać dla Ciebie dodatkowe funkcjonalności a treść na stronie jest możliwa do modyfkowania nawet bez wiedzy informatycznej.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.