Program dla fotografów

Program dla fotografówFotografia to pasja dla wielu ludzi. Niestety profesjonalny fotograf poza robieniem zdjęć posiada jeszcze wiele innych obowiązków. Pozyskiwanie klientów, umawianie się na terminy, wystawianie faktur to jedynie klika z obowiązków. Na szczęście program dla fotografów może być dobrym rozwiązaniem na te bolączki.

Dzięki stworzeniu wielu modułów takich jak moduł fakturowania czy rejestracja online oszczędzisz wiele czasu który marnowany by był na rutynowe zajęcia. Nasz program dla fotografów to także doskonałe miejsce na zaprezentowanie swojego dorobku zawodowego. Strona jest bowiem dostosowana zarówno do urządzeń mobilnych jak i stacjonarnych a modyfikowanie treści jest niezwykle proste.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.