Program dla firmy transportowej

Program dla firmy transportowejSpedycja i transport to istotne usługi dla wielu branż. Niestety zarządzanie takim przedsiębiorstwem nie jest prostą sprawą. Istnieje tu wiele czynników którymi należy się zając od przyjęcia zamówienia po wystawianie zleceń transportu czy upoważnień na odbiór towaru, jak wiele innych dokumentów. Jeśli mielibysmy robić to samemu z pewnością nie obsłuzylibysmy wielu klienów. Dlatego chcielibyśmy zaproponować nasz program dla firmy transportowej.

Program dla firmy transportowej to nowoczesne rozwiązane działające na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych umożliwiające kompletne zautomatyzowanie wielu procesów w firmie transportowej. Jeśli zaś potrzebna jest jeszcze jakaś opcja ponadto co oferujemy chętnie rozbudujemy nasze rozwiązanie dla potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami aby omówić wszystkie niezbędne szczegóły.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.