Program dla firm

Program dla firmProwadzenie firmy to nie tylko świadczenie usług wysokiej jakości. Składa się na to wiele czynników jak pozyskiwanie klientów czy dbanie o dokumentacje i rachunki. Wiele z tych zdań wiąże się z monotonny i powtarzającymi się zadaniami. Żeby odciążyć cię od tych obowiązków proponujemy nasz program dla firm.

Program dla firm do doskonałe narzędzie marketingowe umożliwiające wysyłanie newsletterów dla naszych klientów, integracje z portalami społecznościowymi, reklamowanie naszych usług czy dokonywanie przez klienta rezerwacji. To także liczne udogodnienia dla przedsiębiorczy. Szybkie wystawianie faktur czy statystki. Wszystko dostosowane do naszych zapotrzebowań i łatwe do modyfikacji nawet bez wiedzy informatycznej. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej i ustalić wszelkie szczegóły.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.