Program dla firm usługowych

Program dla firm usługowychFirmy usługowe stanowią prawie 50% wszystkich firm w Polsce. Dlatego zapewne wiele z nas wie ile czasu zabierają takie zadania jak wystawianie faktur czy rejestrowanie i umawianie się z klientem. Nie wspominając o innych zadaniach. Z myślą o tych przedsiębiorstwach powstał nas Program dla firm usługowych.

Wbudowany moduł do rejestracji klientów online, moduł fakturowy to tylko parę z udogodnień które pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin każdego dnia. Dodatkowo nasze rozwiązanie pozwoli Ci trafić do szerszego grona odbiorców. Wszystko przy łatwej i intuicyjnej obsłudze. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zapraszamy do kontaktu.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.