Program dla dj po polsku

Program dla dj po polskuProgram dla dj po Polsku to narzędzie pozwalające na zwiększenie twojej efektywności. Wszystko za sprawą automatyzacji rutynowych prac i poprawienia kontaktu z klientem. Program dla dj po polsku to jest systemem zawsze krojonym na potrzeby klienta zaczynając od grafiki aż po prace programistyczne kończąc.

Znajdziesz u takie rozwiązania jak wbudowany terminarz do rezerwacji, newsletter, moduł fakturowania, ankiety, formularze, systemy komentarzy, statystki i inne. Możliwe jest ponadto dodanie dowolnej wymaganej przez Ciebie funkcjonalności. Skontaktuj się z naszym zespołem i pozwól sobie na lepsze efekty mając nasz program dla dj po polsku.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.