Program dla dj na pc

Program dla dj na pcProgram dla dj na pc to specjalnie przez nas stworzone narzędzie dla dj umożliwiające zwiększenie skuteczności pracy. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci zapomnieć o rutynowych zadaniach takich jak wystawianie faktur i zwiększy twoją interakcje z klientem. Dając Ci tym samym wymierne korzyści.

Znajdziesz tu takie gotowe rozwiązania jak terminarz do rezerwacji, newsletter,ankiety, formularze, systemy komentarzy, statystki i inne. Ponadto każdy program dla dj na pc jest dostosowany do potrzeb klienta zarówno od strony graficznej jak i programistycznej. Chętnie dodamy jakiekolwiek dodatkowe funkcję będą Ci potrzebne. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.