Program dla dietetyków

Program dla dietetykówProgram dla dietetyków to narzędzie które poprawi pracę twojego zakładu dietetycznego. Program dla dietetyków pozwoli Ci na efektywne zarządzanie całym zakładem dietetycznym od pozyskiwania nowych klientów po zarządzanie dokumentacją.

Nasze rozwiązanie udostępnia kalendarz do rezerwacji online. Teraz każdy klient będzie mógł korzystając z wbudowanego kalendarza zapisać się do Ciebie na wolny termin. Po każdej rejestracji zostanie przesłany do Ciebie sms potwierdzający. Moduł fakturowy pozwoli Ci na automatyczne generowanie faktur a przypomnienie sms będzie informować twoich klientów o tym iż mają wizytę dnia kolejnego. To tylko kilka z wbudowanych funkcji każdy zaś system można rozbudować by w pełni spełniał twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.