Program dla biur nieruchomości

Program dla biur nieruchomościProwadzisz biuro nieruchomości? Z pewnością wiele czasu jest u Ciebie poświęcane na powtarzające się zadania które nie pozwalają Ci w pełni rozwinąć swoich możliwości zmuszając cię do wykonywania monotonnych zadań. Dlatego mógłby cię zainteresować nas program dla biur nieruchomości.

Dzięki naszej ofercie dostaniesz w pełni zindywidualizowane narzędzie pozwalająca Ci na efektywną obsługę klienta. Rozbudowany moduł wyszukiwania nieruchomości pozwalający na szukanie nieruchomości według zdefiniowanych przez Ciebie kryteriów czy moduł fakturowy umożliwiający wystawienie faktury w krótkim czasie to tylko kilka z udogodnień naszego programu. Całość łatwa w obsłudze, nawet bez specjalistycznej wiedzy program pozwoli na modyfikowanie treści na stronie.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.