Program dla agencji ubezpieczeniowej

Program dla agencji ubezpieczeniowejUbezpieczenie to istotna sprawa dla każdego wypadki bowiem zdarzają się po ludziach i każdy z nas powinien być ubezpieczony. Niemniej każdy w agencji ubezpieczeniowej wiele ile jest z tym związane pracy oraz konieczności tworzenia dokumentacji. Dlatego powstał program dla agencji ubezpieczeniowej.

Program dla agencji ubezpieczeniowej pozwoli na automatyzacje wielu procesów i poprawi jakość relacji z klientem. Indywidualna szata graficzna, powiadomienie smsem,wersja mobilna to tylko kilka z cech naszego oprogramowania. Dodatkowo nasi programiści chętnie przygotują dowolny moduł do potrzeb Państwa agencji ubezpieczeniowej.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.