Platforma edukacyjna

Powszechny dostęp do internetu zaowocował niemal nieograniczonymi możliwościami rozwoju jakie nam oferuje. Szkolenia, kursy i lekcje mogą w dzisiejszych czasach odbywać się on-line. Rozwój osobisty jest czymś co wiele osób obecnie stawia na pierwszym miejscu, z tego też względu platformy które dają nam możliwość poszerzenia naszych kompetencji są tak popularne. Nasza platforma oferuje możliwość zamieszczenia szkolenia w pełnym jego zakresie, czyli nauczania, zdania egzaminu oraz otrzymania certyfikatu. Wszystko ONLINE!

Dlaczego ludzie korzystają z kursów online?

Tego typu kursy są idealnym sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji bez wychodzenia z domu. Uczestnik może je rozpocząć kiedy chce i uczestniczyć w nich wtedy, gdy mamy na to czas. Szkolenia internetowe dają komfort, taki jak, możliwość odbywania ich w przyjaznych, domowych warunkach. Znikają także ograniczenia wynikające z lokalizacji. Uczestnicy nie muszą się martwić i czekać aż szkolenie, którego oczekują odbędzie się w ich okolicy. Nie muszą także udawać się do innego miasta. Organizacja kursów online daje uczestnikom niemalże nieograniczony do nich dostęp. Dzięki takim kursom mogą poszerzyć swoje kompetencje lub przebranżowić się. Dowolność jaką dają kursy online sprawia, że są one jedną z najchętniej wybieranych form nauki.

Dlaczego warto organizować kursy online?

Szkolenia w internecie to bardzo dobry sposób na własny biznes. Jeżeli prowadzisz korepetycje, nauczasz języka obcego bądź prowadzisz szkolenia z innego zakresu przejście z ofertą do sieci zwiększy Twoją konkurencyjność, a także ułatwi Ci kontakt z klientami. Kursy online niosą ze sobą wiele zarówno dla klientów, jak i organizatorów. Jakie korzyści stoją po stronie organizatorów?

  • Oszczędność czasu – organizator nie musi jeździć do klienta.
  • Pozyskanie klientów poza miejscem zamieszkania – dzięki temu znika problem dotyczący ograniczeń wynikających z lokalizacji. Usługi mogą być polecane na całym świecie, a to wpłynie na rozpoznawalność i wiarygodność Twojej firmy.
  • Łatwość i elastyczność w dopasowaniu oferty – szkolenia stacjonarne wymuszają od szkoleniowca wprowadzenia różnych cen dla szkoleń m.in. w związku z koniecznością dojazdu, organizacją sali szkoleniowej oraz materiałów dydaktycznych. Przy szkoleniach online oferta jest zazwyczaj o wiele prostsza i przejrzysta.

Jakie funkcjonalności oferuje nam platforma edukacyjna?

  • Płatności online z możliwością wygenerowania faktury.
  • Możliwość zakupu przez klienta tego samego kursu dla kilku pracowników.
  • Zamieszczenie na platformie materiałów szkoleniowych (np. w formie pdf) i egzaminu, do którego klient będzie mógł podejść kilka razy.
  • Platforma po zdanym egzaminie wygeneruje dla klienta certyfikat w pdf, który będzie mógł wysłać do pracodawcy mailem.
  • Dostęp do określonego szkolenia wygasa po miesiącu bądź po zdaniu egzaminu.
  • Klienci będą mogli dodawać komentarze i recenzować przebyte szkolenie.
  • Platforma, w zależności od ustawień, automatycznie uwzględnia rabaty dla klientów, którzy zakupili więcej szkoleń.

Kursy online mogą odbywać się na wiele sposobów. Można wykorzystać istniejące platformy bądź też zdecydować się na własny serwis oferujący kursy lub kursy online, które można całkowicie zautomatyzować. Oferujemy Państwu platformę, na którą będziecie mogli wstawić swoje szkolenia co umożliwi klientom kupowanie szkoleń w wersji całkowicie zautomatyzowanej. Nasza platforma umożliwi klientom zakup wybranego kursu, a następnie po dokonaniu płatności dostęp pełny do niego dostęp. Cały proces zakupu oraz udzielania dostępu do kursu na platformie jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga dodatkowej obsługi po stronie administracji. Dostęp do platformy oferujemy w dwóch wariantach czasowym bądź jednorazowym na cały czas.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.