Packshot, zdjęcia produktowe Katowice

Chcesz wyeksponować piękno swoich produktów na neutralnym (białym bądź czarnym tle)? Potrzebujesz atrakcyjnych i estetycznych zdjęć do ulotki bądź na aukcję internetową? Trafiłeś na dobrą stronę internetową. Taki efekt można uzyskać dzięki wykonaniu profesjonalnych zdjęć produktowych. Chcemy Ci wyjaśnić czym one są i jakie jest ich przeznaczenie.

Zacznijmy od tego czym jest packshot.

Packshot Katowice, w zależności od potrzeb, może być materiałem wideo bądź zdjęciem przedstawiającym proponowany produkt. Najczęściej przygotowywane są na czystym, białym tle dla celów komercyjnych. Najważniejszym elementem w tego typu zdjęciach jest światło. Odpowiednio dobrane podkreśla kształt i fakturę produktu. Właściwe oświetlenie uprzestrzeni produkt, a także podkreśli jego unikalne cechy, takie jak, delikatność materiału, jego strukturę czy połysk. Oferujemy zdjęcia produktowe Katowice z przezroczystym tłem.

Gdzie zdjęcia produktowe Katowice są używane?

Sklepy internetowe

Prasa

Media społecznościowe

Telewizja

Outdoor

Reklamy

Ulotki

Wszelkie kampanie reklamowe

Proces tworzenia packshot Katowice podzielony jest na kilka etapów:

 1. Poznajemy oczekiwania klienta

Znając Państwa oczekiwania mamy możliwość stworzenia zdjęć zgodnych z preferencjami. Dopasujemy odpowiednie światło, dobierzemy ekspozycję oraz kolory tła. Możemy wspólnie dostosować rodzaj packshotu do specyfiki produktu i przeznaczenia zdjęcia.

 1. Planujemy stworzenie odpowiedniej ekspozycji

Kolejnym krokiem jest stworzenie ekspozycji na tle której produkt będzie wyglądał najkorzystniej. Przykładowo, wypchane buty będą wyglądały o wiele lepiej, gdyż zyskają właściwy sobie kształt. Mało istotne, na pierwszy rzut oka, zabiegi sprawiają, że zdjęcia zyskują na charakterze.

 1. Robimy zdjęcia

Zdjęcia wykonujemy w naszej siedzibie. Możecie wysłać je do nas za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. Ten sposób dostarczenia produktów pozwoli na zaoszczędzenie Twojego czasu.

 1. Obrabiamy i retuszujemy fotografie

Zdjęcia wymagają także kompleksowej obróbki fotografii produktowych. Będzie ona obejmowała, między innymi:

 • Wyostrzenie zdjęcia
 • Usunięcie tła
 • Dodanie naturalnego cienia bądź odbicia
 • Dopasowanie kontrastu
 • Usunięcie niedoskonałości
 • Poprawę kształtu
 • Stworzenie kilku wersji kolorystycznych produktu.

Termin realizacji fotografii zależy od wielu czynników, takich jak, ilość zdjęć oraz zakres retuszu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nie działać pod presją skontaktuj się z nami , jak najwcześniej.

Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie packshot Katowice?

Klient wchodząc do Twojego sklepu internetowego i oglądając produkty podejmuje decyzję o zakupie w 2,5 sekundy. Podświadomie ocenia ofertę sklepu internetowego na podstawie estetyki, a w szczególności zdjęć produktów. Kluczem do wysokich wyników sprzedaży są zdjęcia produktowe Katowice. Każde profesjonalne zdjęcie produktowe powoduje wzrost konwersji o około 2%. Sposób, w jaki prezentowany jest dany produkt ma ogromne znaczenie.

Możecie wysłać do nas swoje produkty kurierem, nie musicie przywozić ich osobiście.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Katowice to miasto położone w województwie śląskim. Największe pod względem liczby mieszkańców miasto konurbacji górnośląskiej. Jest jednym z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są położone na trasie bazowych szlaków krajowych i międzynarodowych drogowych, jak i kolejowych. W Katowicach, a dokładniej w Pyrzowicach znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Jest to ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy, który jest centrum handlowo-usługowym. Jest także ośrodkiem koncentracji usług medycznych oraz funkcji kulturalnej, akademickiej oraz sportowej.