Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

polish wordpress developer

Jesteśmy firmą informatyczno-marketingową z 11-letnim doświadczeniem, która współpracuje i znana potrzeby przedsiębiorstw z 43 krajów na całym świecie. To właśnie daje gwarancję, że optymalizacja sklepu internetowego Sopot nie jest dla nas żadną zagadką. Z tego więc powodu działania, które podejmiemy dla Ciebie, z pewnością przyciągną jeszcze więcej klientów oraz tym samym więcej sprzedanych produktów. To właśnie naszym zadaniem jest Ci pomóc. Zobacz, w jak prosty sposób to działa.

Jak wygląda optymalizacja sklepu internetowego Sopot?

Przy projektowaniu sklepu internetowego ważna jest jego struktura. Tworzymy kategorię, strony, podstrony, aby produkty i treści były w nich usystematyzowane oraz tym sposobem umożliwiały konsumentowi łatwiejsze poruszanie się po Twojej witrynie. Z kolei, dla prostszego znalezienia Twojej strony do treści dobieramy sprawdzone i wyselekcjonowane słowa klucze, które nie mogą się powtarzać na podstronach i stronach.

W strukturze strony nie powinno zapominać się również o intuicyjnym działaniu. Aby, Twoją witrynę mogło obsłużyć nawet dziecko. Intuicyjność wpływa także na to, że Twoi klienci z chęcią na nią wchodzą i łatwiej mogą znaleźć interesujące ich produkty. Z tymi cechami wiąże się także modny layout, które generuje dodatkowo pozytywne emocje.

Optymalizacja sklepu internetowego Sopot, a oprogramowanie, z które korzystamy

Presta Shop to chyba najbardziej znane oprogramowanie w Polsce, z którego także korzystamy. Sporymi zaletami tego sklepu jest to, że na przykład Twój klient może sprzedawać produkty także za granicę oraz może on korzystać z elastycznych i szybkich płatności. Poza tym możemy podłączyć do Twojego sklepu internetowego takie popularne oprogramowania jak Presta Shop, Shoper, IAI-Shopi i wiele innych. W obrębie tych sklepów podejmujemy takie działania głównie jak tworzenie bazy danych klientów; zarządzanie zamówieniami oraz klientami.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.