Migracja strony z Wix na PrestaShop

Wix jest bardzo popularnym narzędziem do tworzenia strony internetowych. Swoją popularność zdobył kilka lat temu, a zawdzięcza ją możliwościom jakie daje w kwestii tworzenia atrakcyjnych witryn internetowych. Dzięki niemu można stworzyć estetyczną i atrakcyjną stronę internetową, gdyż kreator oferuje wiele szablonów graficznych. Jednakże, Wix posiada zarówno wiele zalet, jak i wad. Faktem jest, że platforma posiada on wiele ograniczeń, które uniemożliwiają dalszy rozwój strony internetowej. W takiej sytuacji, prędzej czy później, każdy zdecyduje się na przeniesienie na CMS, który tych ograniczeń nie nakłada. W ten sposób dochodzimy do naszej usługi migracja strony z Wix na PrestaShop.

Dlaczego PrestaShop?

PrestaShop to jednej z najpopularniejszych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego. Posiada rozbudowaną społeczność oraz wiele wtyczek rozwijających funkcjonalności. Dość dobra wydajność, rozbudowana funkcjonalność i w miarę prosty sposób modyfikacji narzędzia czynią go jedną z lepszych aplikacji dla programistów. PrestaShop jest intuicyjny, funkcjonalny i prosty w obsłudze. Dlaczego też warto rozważyć skorzystanie z usługi migracja strony z Wix na PrestaShop. Zadbamy o przeniesienie Twojego sklepu, odpowiedną konfigurację, a także optymalizację pod kątem SEO. Jeśli wygoda pracy ze stroną podobna do tej, której doświadczałeś na Wix jest dla Ciebie priorytetem możesz zainstalować jeden z wielu dodatków oferowanych przez witrynę.

Migracja strony z Wix na PrestaShop umożliwia nam rozwój naszego sklepu internetowego. Środowisko PrestaShop posiada o wiele mniej ograniczeń niż Wix. Prędzej czy później, jeżeli chcemy dale rozwijać naszą witrynę bez wątpienia zdecydujemy się na migrację witryny. Przeszkodą w przeniesieniu strony może być duża ilość opublikowanych treści. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, jeżeli chcemy przenieść witrynę, na której mamy, np. dużo opisów produktów i nie chcemy utracić zamieszczonych treści. Wix nie jest platformą typu OpenSource, nie masz więc dostępu do plików swojej strony, które mógłbyś po prostu pobrać i wrzucić na własny serwer. To największy problem w sytuacji gdy myślisz o zmianie.

Zadbaj już dzisiaj o swój biznes!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.