Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Migracja produktów z Allegro do PrestaShop

Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się ze stałym poszukiwaniem nowych kanałów sprzedaży. Jednym ze sposobów jest uczestniczenie w aukcjach internetowych odbywających się w najpopularniejszym do tego celu serwisie, czyli Allegro. Integracja tego serwisu ze sklepem PrestaShop pozwala nam na łatwe i wygodne sprzedawanie oferowanych przez nas produktów. Moduł integracji serwisu Allegro ze sklepem internetowym PrestaShop umożliwia nam zaprezentowanie, w dowolnym momencie, wybranych produktów ze swojego sklepu internetowego w serwisie Allegro. Migracja produktów z Allegro do PrestaShop jest idealnym sposobem na promocję swojego sklepu internetowego w sieci.

Oprócz zaprezentowania naszych produktów, migracja produktów z Allegro do PrestaShop umożliwia nam też łatwe pilnowanie stanów magazynowych, produktów wystawianych na aukcjach w Allegro. Jest to bowiem bardzo istotny element sprzedaży. Dzięki możliwościom dawanym przez moduł integracyjny możemy na bieżąco sprawdzać dostępność swoich produktów zarówno w sklepie internetowym, jak i na aukcjach Allegro.

Jakie możliwości daje nam integracja?

Jeśli prowadzisz sprzedaż na Allegro, ale chcesz założyć własny sklep internetowy migracja produktów z Allegro do PrestaShop to usługa, która z pewnością Ci się przyda. Stworzenie sklepu na bazie ofert, które posiadasz już na Allegro wymaga odpowiedniej integracji. Z tego też względu przygotowaliśmy ofertę idealną dla Ciebie. Dzięki nam możesz zaimportować wszystkie trwające aukcje jako produkty.

Jakie elementy podlegają importowi?

  • Tytuł aukcji / nazwa produktu
  • Opis pełny oraz krótki
  • Zdjęcia
  • Cena oraz podatek
  • Ilość
  • Kod EAN
  • Kategorie

Migracja produktów z Allegro do PrestaShop to jedno z najczęściej wybieranych, przez właścicieli sklepów internetowych, rozwiązań. Dlaczego? Ponieważ proces pobierania informacji o sprzedawanych na Allegro przedmiotach, jest całkowicie zautomatyzowany.

Skorzystaj i już dziś ciesz się swoim własnym sklepem internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.