Marketing Internetowy

Marketing internetowy

W celu zwiększenia widoczności witryny, oferujemy marketing internetowy i optymalizację dla wyszukiwarek internetowych (pozycjonowanie stron www). Usługi tego typu zwiększą obecność Twojej witryny w internecie, dzięki czemu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów.

Czego się możesz spodziewać:

Zwiększonego ruchu – Będziemy przyciągać setki tysięcy nowych użytkowników do Twojej witryny. Da to Tobie możliwość zaprezentowania swojego produktu nowym klientom, co z kolei wygeneruje tysiące złotych przychodu.

Wzrostu sprzedaży – Zapewniając wysoki poziom ruchu na Twojej stronie, będzie można zwiększyć sprzedaż o co najmniej 200% ich aktualnego poziomu z początku. Dzięki reklamie, wzrośnie sprzedaż, a co za tym idzie dochód, który byłby utracony z racji nie reklamowania produktów.
Projekt zmian – Zapewnimy Tobie zespół specjalistów, którzy pomogą Ci z planem i projektem sklepu internetowego, aby zwiększyć szanse odwiedzających klientów do zakupu produktu. Nasi specjaliści, używając sprawdzonych technik wzrostu sprzedaży, krok po kroku wytłumaczą Ci w jaki sposób uzyskać maksymalny poziom sprzedaży na danego klienta odwiedzającego Twój sklep internetowy.

Świadomość produktu – Dzięki naszym nieprzerwanym i zróżnicowanym kampaniom reklamowym, tworzymy poziom świadomości produktu, który będzie generował dochód, przy pomocy marketingu szeptanego i stałych klientów.

Dodawanie do wyszukiwarek – Dodając Twoją witrynę do ponad 100 wyszukiwarek, zwiększymy natężenie ruchu. Ponadto, ulepszymy tytuł, metatagi i słowa kluczowe HTML, tak aby poprawić pozycję w rankingu wyszukiwarek.

Zwiększenie pierwotnych dochodów – Im więcej widocznych reklam, tym bardziej prawdopodobne, że przyciągnie to nowych klientów, a co za tym idzie, zwiększy się wskaźnik klikalności internautów w reklamę.

Wysokie współczynniki klikalności – Ze specjalnie zaprojektowanymi reklamami, które są nastawione na rynek docelowy, i które zostały gruntownie przetestowane w poprzednich kampaniach, wygenerujemy wysoki poziom odwiedzin Twojej witryny.

Śledzenie statystyk – Oferujemy dogłębne śledzenie użytkowników, pokazując najbardziej krytyczne dane, umożliwiając w ten sposób kontrolę wskaźnika sukcesu każdej kampanii. Możemy określić analizę kosztów i korzyści każdej z reklam oraz to jak dużo pieniędzy są one w stanie wygenerować każdego tygodnia.

Monitor kampanii – Wierzymy w dopasowywanie reklam w zależności od ich wydajności, więc jeśli dana reklama przynosi korzyści to będziemy promować ją jeszcze bardziej, a jeżeli nie, to tak ją przerobimy, aż osiągnie swój potencjał.