Każdy z nas dostaje codziennie dziesiątki maili. Wśród tych maili duża ilość z nich to mailing reklamowy. To on zastępuje w dzisiejszych zamierzchłe już ulotki i gazetki promocyjne. W dodatku te stare formy reklamy są nieekologiczne i  znacznie droższe.

Jak skuteczny jest mailing reklamowy?

Po pierwsze potwierdza to częstość wchodzenia na pocztę, statystki mówią, że aż 97% używa regularnie poczty, a prawie około 70% robi to codziennie. Dzięki mailingowi masz również możliwość sprawdzić, ile osób otworzyło danego maila oraz ile osób na przykład kliknęło w link. Za sprawą tego możesz eksperymentować z treścią i zobaczyć jak poprawią się również Twoje statystki w tej kwestii. Plusem jest  to, że może konkretnie precyzować swoją grupę, która będzie zainteresowana Twoją firmą.

Mailing reklamowy cena w naszej firmie.

W naszej firmie wysyłka mailingu nie jest droga, bo już za jedną wiadomość wysłaną zapłacisz maksymalnie 3 grosze, to mniej niż za gumę kulkę z Twojego dzieciństwa. Lecz tym sposobem możesz zdobyć potencjalnego klienta i sporo zarobić. Czy nie warto?

Wysyłamy od 5000 do nawet 100 tysięcy, przy tym jedna wiadomość przy 100 tysiącach kosztuje mniej niż 3 grosze. Dlatego mailing reklamowy cena nie jest taki straszny.

Jeśli nie posiadasz własnej bazy mailingowej. To możesz również skorzystać z naszej bazy, a mailing reklamowy cena wynosi zaledwie 60 zł za tysiąc odbiorców.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.