Jak przenieść Etsy na sklep internetowy?

jak przenieść etsy na sklep internetowyBadania rynku mówią, że około 60% Polaków dokonuje zakupów w internecie. Najpopularniejszymi produktami są ubrania, obuwie, elektronika, a także kosmetyki. Zwiększająca się wartość sprzedaży on-line staje się powoli gwarancją odniesienia sukcesu w prowadzeniu własnego sklepu internetowego. E-zakupy są wygodną i niezastąpioną formą zaopatrzenia się w artykuły z każdego asortymentu. Największą zaletą takie rozwiązania jest bezgotówkowa forma zapłaty oraz dostarczenie produktów bezpośrednio do domu. Skoro rynek e-commerce rośnie w tak błyskawicznym tempie, to najlepszy czas na otworzenie własnego e-sklepu. Dzięki temu będziesz miał szansę na otworzenie się na szeroką grupę klientów i spełnienie ich oczekiwań. Jeśli natomiast dotychczas sprzedawałeś swoje produkty za pośrednictwem jednej z platform typu Allegro czy Etsy może czas to zmienić? Jak przenieść Etsy na sklep internetowy?

Czym jest Etsy?

Etsy to platforma umożliwiająca ludziom, szukającym wyjątkowych produktów, skontaktowanie się z niezależnymi sprzedawcami z całego świata. Platforma oferuje wybór milionów produktów wykonanych ręczenie, przedmiotów vintage oraz materiałów do rękodzieła stworzonych i wyselekcjonowanych przez niezależnych sprzedawców. Co wyjątkowego jest w tej platformie i przedawcach działających w jej obrębie? Każdy produkt zamieszczony na platformie Etsy jest oferowany i sprzedawany przez osobą, która albo samodzielnie go wykonała, albo samodzielnie go wybrała, co ma miejsce w przypadku przedmiotów vintage i materiałów do rękodzieła. Zamawiając na Etsy kupujący wspierają niezależnych sprzedawców, samodzielnie zarządzających swoimi zapasami oraz zamówieniami. Jednakże jeżeli sprzedajesz tylko na Etsy może warto zastanowić się nad założeniem własnego sklepu internetowego. Zadanie nie jest trudne. Możesz nie tylko utworzyć własną witrynę, ale także w prosty sposób przenieść wszystkie elementy z platformy Etsy na swój sklep internetowy.

Jak przenieść Etsy na sklep internetowy?

Prowadzenie e-sklepu może być odrębną działalnością bądź stanowić uzupełnienie, prowadzonej przez nas, tradycyjnej sprzedaży. Statystyki pokazują, że klienci coraz częściej wybierają wirtualne zakupy przez wzgląd na związaną z nimi wygodę oraz dostęp do szerokiego zbioru produktów w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Założenie sklepu internetowego będzie także doskonałą okazją do polepszenia naszej komunikacji z klientami. W łatwy sposób będziesz mógł monitorować i poznawać ich preferencje konsumenckie, dzięki czemu precyzyjnie określisz i dostosujesz ofertę do profilu użytkowników. Sklep on-line czynny jest całą dobę, przez cały rok, dzięki czemu klient może dokonać zakupu w każdej chwili, z każdego miejsca w Polsce, czy nawet świata.

Jeśli chcesz przenieść swój sklep Esty na sklep internetowy zapraszamy do kontaktu. Zrobimy to szybko i bezproblemowo, a Ty będziesz mógł cieszyć się własną witryną.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.