Integracja z Hurtownią VMP WordPress WooCommerce PrestaShop xml csv

Integracja z Hurtownią VMP WordPress WooCommerce PrestaShop

 

W naszej ofercie pojawiła się możliwość integracji z hurtownią bielizny oraz kostiumów kąpielowych VMP.  Hurtownia VMP współpracuje z ponad 50 znanymi markami bieliźnianymi i działa na terenie Polski, w prawie każdym kraju Unii Europejskiej, a także obejmuje kilka krajów poza granicami Europy.

Jeśli posiadasz stronę internetową, na której zajmujesz się sprzedażą odzieży rozwiązanie jakie oferujemy jest idealne dla Ciebie! Dzięki integracji z hurtownią VMP Twoje zasoby produktów powiększą się, a ze względu na popularność i niezawodność oferowanych marek możesz być pewny, że takie rozwiązanie się opłaci. Dodatkowo integracja z hurtownią VMP jaką możemy dla Ciebie przeprowadzić jest szybka i daje wiele możliwości. Dzięki integracji z hurtownią VMP będziesz miał między innymi możliwość:

  • automatycznego zaciągania i wstawiania na stronę wybranych przez Ciebie produktów z hurtwoni, w skład danych jakie zostaną zaciągnięte wchodzą między innymi opis, parametry, cena, zdjęcia produktu, dostępna jego ilość itd,
  • automatycznej aktualizacji pozycji w hurtowni oraz ilości wybranych produktów,
  • aktualizacji będą podlegać tylko wybrane produkty,

Integracja z hurtownią VMP daje Ci możliwość umieszczenia na swojej stronie produktów takich marek jak Gatta, Betina, Mona, Gorsenia, Henderson, Esotiq, Rossli, Gaia i wiele, wiele innych.

 

Nie czekaj i korzystaj z okazji jak to zrobiła już część naszych klientów! Możesz zobaczyć jak wygląda zintegrowana strona z hurtownią VMP w załączonych screenach:

 

 

Klient skorzystał z integracji takich produktów jak Alpha Male, Cornette, Henderson, Key, L&L, Marko, Pierre Cardin oraz Taro. Jak widać na załączonych zdjęciach produkty dobrze się prezentują na stronie, zdjęcia w atrakcyjny sposob ukazują produkty a po wejściu w dany produkt widnieją informacje dotyczące jego ceny, rozmiaru, koloru ilości, jak również dokładny jego opis.

 

 

W naszej ofercie dajemy takie możliwości jak:

Integracja z Hurtownią VMP WordPress
Integracja z Hurtownią VMP WooCommerce
Integracja z Hurtownią VMP PrestaShop

Bez względu na to na jakiej platformie posiadasz swoją stronę jesteśmy w stanie taką integrację dla Ciebie wykonać!

Zachęcamy do kontaktu i dokładnego omówienia szczegółów współpracy, w zależności od ilości integrowanych produktów dokonujemy indywidualnej wyceny. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.