Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Integracja z hurtownią lena-e.pl WordPress WooCommerce PrestaShop xml csv

W naszej ofercie pojawiła się możliwość integracji różnych hurtowni z systemem WordPress WooCommerce i PrestaShop. Możemy stworzyć dla Ciebie taką integrację między innymi z hurtownią lena-e.pl, która specjalizuje się w dostarczaniu swoich produktów do Twojego sklepu. Integracja z hurtownią lena-e.pl WordPress WooCommerce PrestaShop zapewni Ci w łatwy i szybki sposób dostęp do dużej ilości produktów, co zwiększy prawdopodobieństwo dokonania zakupu na Twojej stronie przez Twoich odwiedzających oraz tym samym zapewni Ci duże prawdopodobieństwo zwiększenia Twoich zysków.

Jeśli posiadasz stronę internetową, na której zajmujesz się sprzedażą produktów rozwiązanie jakie oferujemy jest idealne dla Ciebie! Dzięki integracji z hurtownią lena-e.pl Twoje zasoby produktów powiększą się, a ze względu na popularność i niezawodność oferowanych marek możesz być pewny, że takie rozwiązanie się opłaci. Dodatkowo integracja z hurtownią lena-e.pl WordPress WooCommerce PrestaShop jaką możemy dla Ciebie przeprowadzić jest szybka i daje wiele możliwości. Dzięki integracji z hurtownią lena-e.pl będziesz miał między innymi możliwość:

  • automatycznego importowania i wstawiania na stronę wybranych przez Ciebie produktów z hurtowni, w skład danych jakie zostaną zaciągnięte wchodzą między innymi opis, parametry, cena, zdjęcia produktu, dostępna jego ilość itd,
  • automatycznej aktualizacji pozycji w hurtowni oraz ilości wybranych produktów,
  • aktualizacji będą podlegać tylko wybrane produkty,

Integracja z hurtownią lena-e.pl daje Ci możliwość umieszczenia na swojej stronie produktów wielu różnych marek w prosty i szybki sposób.

Nie czekaj i korzystaj z okazji jak to zrobiła już część naszych klientów! Możesz zobaczyć jak wygląda zintegrowana strona z przykładową hurtownią w załączonych screenach:

Klient skorzystał z usługi integracji z hurtownią VMP takich produktów jak Alpha Male, Cornette, Henderson, Key, L&L, Marko, Pierre Cardin oraz Taro. Jak widać na załączonych zdjęciach produkty dobrze się prezentują na stronie, zdjęcia w atrakcyjny sposób ukazują produkty a po wejściu w dany produkt widnieją informacje dotyczące jego ceny, rozmiaru, koloru ilości, jak również dokładny jego opis.

W naszej ofercie dajemy takie możliwości jak:

Integracja z hurtownią lena-e.pl WordPress
Integracja z hurtownią lena-e.pl WooCommerce
Integracja z hurtownią lena-e.pl PrestaShop

Screeny przykładowej integracji z hurtownią WordPress WooCommerce PrestaShop:

Bez względu na to na jakiej platformie posiadasz swoją stronę jesteśmy w stanie taką integrację dla Ciebie wykonać!

Zachęcamy do kontaktu i dokładnego omówienia szczegółów współpracy, w zależności od ilości integrowanych produktów dokonujemy indywidualnej wyceny. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.