Integracja z Allegro

allegro integracja xmlIntegracja z allegro to integracja dwukierunkowa, która umożliwia pobieranie zamówień z do panelu Twojego sklepu, a także wystawianie i synchronizację ofert. Podczas wystawiania możesz korzystać z magazynu swojego sklepu, hurtowni lub zewnętrznego systemu. Zamówienia pobrane z Allegro możesz obsługiwać z poziomu panelu administratora sklepu internetowego. Nie ma ograniczeń w liczbie podłączonych kont Allegro – możesz dodać tyle, ile potrzebujesz w ramach biznesu, bez wpływu na wysokość abonamentu. Rozbudowany panel sprzedawcy pozwala nam pobrać zamówienia z allegro i wystawić aukcję. Integracja z allegro sprawi, że szybko zrealizujesz swoje zamówienia automatyzując powtarzające się procesy.

Jakie korzyści daje Ci integracja z allegro?

• Proste wystawianie aukcji na allegro,
• Automatyczne aktualizowanie magazynów,
• Import aukcji allegro jako produktów i kategorii,
• Zarządzanie sprzedażą internetową.

Dzięki integracja z allegro wystawiasz swoje produkty z jednego wspólnego magazynu, także w różnych wariantach. Z różnych kont Allegro, korzystając przy tym ze wspólnych stanów magazynowych synchronizowanych na bieżąco. Integracja znacznie ułatwi Twoją pracę pomagając w Twojej sprzedaży internetowej na tyle, na ile tego potrzebujesz. Moduł automatyzacji zajmie się takimi zadaniami jakie mu wyznaczysz i będzie je wykonywał samodzielnie w momencie kiedy spełnione zostaną wyznaczone przez Ciebie warunki.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Wyceny dokonujemy w zależności od ilości integrowanych produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty i ewentualnej współpracy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.