Integracja ofert ceneo

integracja ofert ceneoDzięki naszej ofercie integracja ofert ceneo każdy sklep internetowy można zintegrować z platformą Ceneo. W ten sposób klienci mogą składać zamówienia zarówno za pośrednictwem naszej strony internetowej, jak i profilu na ceneo.  Dzięki usłudze „Kup na Ceneo” użytkownicy Ceneo mogą dokonywać zakupów bezpośrednio w serwisie, realizując jedno wspólne zamówienie dla wielu produktów z różnych sklepów.

Zamieszczanie oferty sprzedaży produktów również w zewnętrznych platformach sprzedaży on-line to nie tylko dodatkowy kanał dystrybucji dla sklepu internetowego, ale także istotne narzędzie do budowania jego marki. Dlatego warto rozważyć ten element w budowaniu planu działania sklepu. Integracja ofert ceneo da nam możliwość nie tylko zwiększenia sprzedaży, ale także polepszenia widoczności naszego sklepu internetowego.

integracja ofert ceneoIntegracja ofert ceneo oferuje możliwość automatycznego wystawiania swojej oferty na portalu Ceneo. To działanie dwukierunkowe oferujące także pobierania zamówień od klientów, którzy dokonali zakupu bezpośrednio na Ceneo. Ceneo to najpopularniejsza porównywarka cenowa, która zrzesza miliony klientów zainteresowanych kupnem konkretnych artykułów. Stanowi cenne źródło informacji pozwalające na szybkie i sprawne porównanie ofert poszczególnych sprzedawców. Porównywarka udostępnia dane dotyczące ceny, kosztów dostawy, dostępności towaru oraz opinii. Integracja sklepu internetowego z Ceneo to przede wszystkim wykorzystanie dodatkowego kanału sprzedaży. Serwis pobiera opłaty wyłącznie za osoby, które przejdą do Twojej oferty.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Wyceny dokonujemy w zależności od ilości integrowanych produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty i ewentualnej współpracy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.