Integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Joomla

Integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Joomla

W świecie internetu wszystko bardzo szybko się zmienia, pędzi z zawrotną prędkością, czasem ciężko za nim nadążyć. Jeśli posiadasz swój biznes to w dzisiejszych czasach na pewno zdecydujesz się na jego prowadzenie między innymi przez internet. Natomiast my jako firma chcemy Ci pomóc w najlepszym jego rozwoju, dlatego oferujemy szeroki wachlarz możliwości.

Jeśli prowadzisz biznes związany ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości na pewno orientujesz się jak wiele w internecie jest portali, na których znaleźć można oferty z mieszkaniami, biurami i innymi warościami nieruchomymi. Ze wzgledu na tak dużą ich ilość warto dla zwiększenia swojej szansy na znalezienie klientów publikować swoje oferty na dużej ich ilości. Zapewni Ci to wtyczka Integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Joomla.

Umieszczanie swoich ofert na wielu portalach i kontrola każdej z nich może być uciążliwa, jednak mamy na to sposób. Nasza wtyczka Integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości z Joomla pozwala na integrację API INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości do Joomla. INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości jest programem, który udostępnia wrzucone do niego oferty na portale takie jak: nieruchomości-online.pl, domy.pl, otodom., morizon.pl i wiele innych. Dzięki integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Joomla będziesz miał możliwość pobierania ofert z INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości i zapisywania ich na WordPresie jako wpisy w wybranej przez siebie kategorii wpisów. Wówczas następuje pobranie bazy danych każdej oferty: zdjęć, opisu oraz wszystkich parametrów. Wtyczka integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Joomla ma możliwość pracy ręcznej poprzez menu Joomla. Można wtyczkę integracji API INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości ustawić również tak aby działała automatycznie poprzez konfigurację crontab na serwerze.

Zalety Integracji INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości z Joomla:

yesEfektywne zarządzanie swoją ofertą – oszczędność czasu i wysiłku!

yesEliminacja pomyłek możliwych w przypadku ręcznego dodawania ofert na każdy z portali oraz na swoją stronę

yesZwiększone szanse na pozyskanie nowych klientów i utrzymania przy sobie obecnych

yesWiększa ilość klientów pojawiających się na Twojej prywatnej stronie!

Zaletą wtyczki Integracja INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Joomla jest możliwość automatycznego zintegrowania ofert znajdujacych się w programie INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości na Twoją stronę internetową. Nie musisz martwić się błędami, które mogłyby się pojawić podczas wpisywania ofert ręcznie. Wtyczka pozwala w znacznie szybszy i dużo łatwiejszy sposób przenieść wszystkie oferty do systemu Joomli.

Zachęcamy do kontaktu! W razie ewentualnych wątpliwości co do naszej oferty INET-ONLINE Ewidencja Ofert Nieruchomości Wtyczka Joomla chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiazanie. Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę lub po prostu dodać funckjonalność do Twojej obecnej strony. Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.