Integracja hurtowni ze sklepem internetowym

integracja hurtowni ze sklepem internetowymIntegracja hurtowni ze sklepem internetowym pozwala nam na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi oraz modeli sprzedaży internetowej. Korzystając z takiego rozwiązania sprawiamy, że prowadzenie sklepu staje się bardziej efektywne. Oferowana przez nas usługa umożliwia zaimportowanie listy produktów do swojego sklepu w xml, który nie jest standardowym rozszerzeniem na tego typu platformach.

Mówiąc o integracja hurtowni ze sklepem internetowym musimy wspomnieć o pojęciu dropshippingu. Czym więc on jest? Dropshipping jest jednym z modeli logistycznych, które znajdują zastosowanie w sprzedaży internetowej. Integracja hurtowni ze sklepem internetowym polega na przeniesieniu procesu dostawy towaru na dostawcę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, prowadzą niewielki sklep online, handlują na Allegro, chcą poszerzyć asortyment swojego sklepu, jednakże nie mają miejsca na przechowywanie towaru.

integracja hurtowni ze sklepem internetowymJeśli zajmujesz się sprzedażą i posiadasz własną stronę internetową jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki integracja hurtowni ze sklepem intrnetowym Twoje zasoby produktów powiększą się o produkty z hurtowni. Integracja, którą dla Was przeprowadzimy będzie szybka, sprawna i daje wiele możliwości. Nasza integracja daje Ci możliwość umieszczenia na swojej stronie produktów wielu marek. Bez względu na platformę na jakiej prowadzisz swoją stronę, nasza firma jest w stanie wykonać dla Ciebie integrację!

Zachęcamy do kontaktu i dokładnego omówienia szczegółów współpracy, w zależności od ilości integrowanych produktów dokonujemy indywidualnej wyceny. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.