Integracja hurtowni z PrestaShop

Integracja hurtowni z prestashop pozwala nam na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi oraz modeli sprzedaży internetowej. Korzystając z integracji sprawiamy, że prowadzenia naszego sklepi staje się o wiele bardziej efektywne. Oferowana przez nas usługa umożliwia zaimportowanie listy produktów do swojego sklepu w xml, który nie jest standardowym rozszerzeniem na tego typu platformach. Jeśli posiadasz sklep internetowy integracja hurtowni z prestashop będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ofertę towarową będziesz mógł pobierać od hurtowni online i zintegrować z nią swój sklep.

integracja hurtowni z prestashopIntegracja hurtowni z prestashop zaoszczędzisz wiele czasu potrzebnego na budowę swojej własnej oferty. Zyskasz także więcej czasu na działania promocyjne, a dzięki automatyzacji procesu pobierania danych nie będziesz popełniał błędów. Będziesz miał produkty na wyciągnięcie ręki. Kilkoma kliknięciami sprawisz, że w Twoim sklepie pojawi się oferta produktowa z wybranej hurtowni. Integracja pozwoli Ci na szybką, codzienną i automatyczną aktualizację oferty Twojego sklepu internetowego. Sposób działania zapewni Ci szybką i przyjemną pracę. Obsługa wymaga podstawowej wiedzy z obsługi komputera.

Zachęcamy do kontaktu i dokładnego omówienia szczegółów współpracy, w zależności od ilości integrowanych produktów dokonujemy indywidualnej wyceny. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.