Integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości Joomla

Integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości Joomla

W świecie internetu wszystko bardzo szybko się zmienia, pędzi z zawrotną prędkością, czasem ciężko za nim nadążyć. Jeśli posiadasz swój biznes to w dzisiejszych czasach na pewno zdecydujesz się na jego prowadzenie między innymi przez internet. Natomiast my jako firma chcemy Ci pomóc w najlepszym jego rozwoju, dlatego oferujemy szeroki wachlarz możliwości.

Jeśli prowadzisz biznes związany ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości na pewno orientujesz się jak wiele w internecie jest portali, na których znaleźć można oferty z mieszkaniami, biurami i innymi warościami nieruchomymi. Ze wzgledu na tak dużą ich ilość warto dla zwiększenia swojej szansy na znalezienie klientów publikować swoje oferty na dużej ich ilości. Zapewni Ci to wtyczka Integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości Joomla.

Umieszczanie swoich ofert na wielu portalach i kontrola każdej z nich może być uciążliwa, jednak mamy na to sposób. Nasza wtyczka Integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości z Joomla pozwala na integrację API eKOMAKO Makler Nieruchomości do Joomla. eKOMAKO Makler Nieruchomości jest programem, który udostępnia wrzucone do niego oferty na portale takie jak: nieruchomości-online.pl, domy.pl, otodom., morizon.pl i wiele innych. Dzięki integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości Joomla będziesz miał możliwość pobierania ofert z eKOMAKO Makler Nieruchomości i zapisywania ich na WordPresie jako wpisy w wybranej przez siebie kategorii wpisów. Wówczas następuje pobranie bazy danych każdej oferty: zdjęć, opisu oraz wszystkich parametrów. Wtyczka integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości Joomla ma możliwość pracy ręcznej poprzez menu Joomla. Można wtyczkę integracji API eKOMAKO Makler Nieruchomości ustawić również tak aby działała automatycznie poprzez konfigurację crontab na serwerze.

Zalety Integracji eKOMAKO Makler Nieruchomości z Joomla:

yesEfektywne zarządzanie swoją ofertą – oszczędność czasu i wysiłku!

yesEliminacja pomyłek możliwych w przypadku ręcznego dodawania ofert na każdy z portali oraz na swoją stronę

yesZwiększone szanse na pozyskanie nowych klientów i utrzymania przy sobie obecnych

yesWiększa ilość klientów pojawiających się na Twojej prywatnej stronie!

Zaletą wtyczki Integracja eKOMAKO Makler Nieruchomości Joomla jest możliwość automatycznego zintegrowania ofert znajdujacych się w programie eKOMAKO Makler Nieruchomości na Twoją stronę internetową. Nie musisz martwić się błędami, które mogłyby się pojawić podczas wpisywania ofert ręcznie. Wtyczka pozwala w znacznie szybszy i dużo łatwiejszy sposób przenieść wszystkie oferty do systemu Joomli.

Zachęcamy do kontaktu! W razie ewentualnych wątpliwości co do naszej oferty eKOMAKO Makler Nieruchomości Wtyczka Joomla chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiazanie. Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę lub po prostu dodać funckjonalność do Twojej obecnej strony. Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.