Instalacja i konfiguracja WooCommerce

Jeśli posiadasz już stronę zbudowaną na WordPressie i chcesz zacząć sprzedaż w internecie kolejnym korkiem jest instalacja i konfiguracja WooCommerce. W ramach instalacji i konfiguracji ustawimy dla Ciebie silnik WooCommerce, tak abyś szybko mógł rozpocząć prowadzenie swojego biznesu. WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą do budowania biznesu online. Dzięki integracjom możesz uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności i optymalizować codzienną pracę. Integracja i konfiguracja WooCommerce pozwoli Ci na przyciągnięcie większej ilości klientów do Twojego sklepu. Poprawisz także konwersję. WooCommerce pozwala w łatwy sposób dodawać integracje, które będziesz mógł używać w codziennej pracy, tj. wysyłki, bramki płatności, obsługa klientów i wiele innych.

Dlaczego WooCommerce?

pomoc prestashop {miasto}Jeśli masz już doświadczenie z platformą WordPress i wiesz jak funkcjonuje ten popularny CMS, integracja i konfiguracja WooCommerce niczym Cię nie zaskoczy. WooCommerce jest to wtyczka e-commerce stworzona specjalnie w celu bezproblemowej integracji z WordPressem sklep internetowego. WordPress jest najpopularniejszą na świecie i najbardziej wydajną metodą tworzenia stron i sklepów internetowych. Dzięki temu połączeniu zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną internetową. Popularność WooCommerce wynika, przede wszystkim, z łatwości sprzedaży produktów, która zapewnia ta strona. Po integracja i konfiguracja WooCommerce możesz sprzedawać produkty zarówno fizyczne, jak i wirtualne.

Dzięki różnorodności oferowanych rozwiązań możesz dostosować sklep do swoich potrzeb. Możliwe opcje to dostosowanie rodzaju płatności, wysyłki, a nawet zamienić sklep na platformę dropshippngową bądź B2B. Wtyczka WooCommerce pozwala na stworzenie funkcjonalnego sklepu internetowego w oparciu o WordPressa. Z jej wykorzystaniem tworzone są nie tylko proste sklepy, stanowiące dodatek do istniejącej już strony WordPress, ale również duże, samodzielnie sklepy internetowe. Wykonamy dla Ciebie integracja i konfiguracja WooCommerce!

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.