Gotowa strona dla cateringu dietetycznego

Catering dietetyczny w ostatnich czasach zyskuje na popularności, z tego też względu powstaje więcej firm mających w swojej ofercie tego typu usługę. Rośnie konkurencja, a zatem ważna jest możliwość pokazania swojej działalności w internecie i wyróżnienia się na tle innych firm. Taki efekt może zapewnić Państwu gotowa strona catering dietetyczny.

Zapewniamy w pełni funkcjonalną gotowa strona catering dietetyczny. Nasz produkt posiada przyjazną szatę graficzną, którą stylem można dopasować do Państwa preferencji i potrzeb. Stronę można całkowicie dopasować do potrzeb danej firmy od rodzaju i ilości zakładek, poprzez kolorystykę i grafikę. Gotowa strona catering dietetyczny będzie także dopasowana do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, typu smartfon czy tablet, gdyż responsywne strony zapewniają znacznie większe możliwości zasięgu i pozyskiwania potencjalnych nabywców Państwa usług. Ruch przenosi się do telefonów i tabletów.

Co otrzymujesz w ramach usługi gotowa strona dla cateringu dietetycznego?

  • stronę z CMS do edycji treści
  • możliwość zmiany grafiki według Twoich preferencji
  • możliwość dodawania własnych diet
  • możliwość płatności online przez kanały, takie jak, przelew tradycyjny, odbiór osobisty, płatność gotówką, przelewy24, payU, payPal, dotpay (formy płatności do wyboru)
  • bazę danych
  • przykładowe podstrony i menu gotowe do edycji dla Ciebie
  • pliki
  • instrukcję instalacji strony – lub możemy postawić ją dla Ciebie

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych funkcji, zapytaj o nie – może mamy je gotowe, a jeżeli nie możemy je dla Ciebie przygotować.

W dzisiejszych czasach, każda firma, która chce zdobyć klientów potrzebuje estetycznej i funkcjonalnej strony internetowej, na której będzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty. Gotowa strona catering dietetyczny jest w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem.

Jeśli chcą Państwo zobaczyć demo proszę wysłać zapytanie.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.