Tomsky Courier – shipping carriers integration

Zaopatrujemy firmy w kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia profesjonalnych serwisów kurierskich. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy tak samo jak jego zlecenie dlatego wszystkie rozwiązania, jakie tworzymy dobrane są do potrzeb Klienta. Naszą jakość potwierdzają liczne projekty oraz zadowoleni Klienci.

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z aplikacji brokera kurierskiego integrująca usługi przewoźnicze kuriera UPS, K-EX, DHL, OPEK. Skrypt brokera kurierskiego umożliwia nadawanie paczek z dowolnego miejsca w Polsce jak i za granicą. Ograniczeniem jest jedynie umowa zawarta z przewoźnikiem UPS.

Użytkownicy w serwisie mogą się zalogować, dzięki czemu można przypisać ich do rozliczeń fakturowych (faktury wysyłane zbiorczo np. raz na 2 tygodnie) lub poprzez błyskawiczne płatności online. Zamawiający ma możliwość dokonania zapłaty z góry za usługę poprzez przelew on-line lub korzystając z wpłaconych pieniędzy na osobistym koncie pre-paid. Dodatkowo, serwis nie wymaga rejestracji użytkownika w celu nadania paczki, co umożliwia nadawanie paczki bez konieczności tworzenia konta użytkownika.

firmykur

Dzięki kalkulatorowi płatności Klient może szybko wyliczyć całkowite koszty wysłania paczek, kopert czy palet. Integracja z firmą kurierską daje o każdej porze dnia możliwość śledzenia nadawanych przesyłek poprzez otrzymany unikatowy numer zamówienia. Ceny paczek ustalane są w panelu administracyjnym przez administratora serwisu. Zmiana ustawienia cen jest dostępna w każdej chwili.

Cały system wyposażony jest w jasny i przejrzysty interfejs umożliwiający szybkie składanie zamówień przez Klientów nie wychodząc z domu. Natomiast pełna automatyzacja serwisu zapewnia poprawne i rzetelne działanie przy obsłudze przesyłek bez błędów ludzkich i zbędnej straty czasu.

Pomimo dużej automatyzacji właściciel serwisu ma pełną kontrolę nad jej działaniem poprzez m.in. takie możliwości jak ustalanie własnych rabatów czy deklaracje indywidualnych stawek przewozowych.

Najważniejsze funkcje skryptu Brokera Kurierskiego:

 • Nadawanie paczek w Polsce i za granicą – wybór miejsca wraz z wpisaniem miejscowości i kodu pocztowego. System obsługuje strefy rozszerzone.
 • Możliwość wysyłania paczek bez rejestracji konta również na osób niezalogowanych.
 • Kontrola płatności, fakturowanie (w tym windykacja) dla osób wysyłających przesyłki.
 • Rozbudowana Płatność online – możliwość płacenia poprzez przelew on-line lub korzystając z konta pre-paid. Skrypt zapewnia obsługę zarówno kont gotówkowych jak i abonamentowych
 • Deklaracja własnych stawek przewozowych – możliwość ustalenia cen przesyłek dla dowolnych paczek w zależności od wagi.
 • Rozbudowane raporty i zestawienia z dowolnego okresu z możliwością filtracji według aktualnych potrzeb.
 • Kalkulator kosztów wysyłki umożliwiający jasną wycenę paczki z uwzględnieniem wszystkich kosztów.
 • Integrację serwisu www z firmą kurierską dzięki czemu możliwe jest na bieżąco śledzenie powierzonych przesyłek.
 • Możliwość integracji serwisu ze sprzedającymi na Allegro.
 • Funkcjonalna książka adresowa i historia zamówień dla użytkowników.
 • Generowanie listów przewozowych oraz automatyczna wysyłka na maila.
 • Aplikacja dystrybuowana jest w modelu chmury (Saas).
 • I wiele więcej…

Każdą funkcję możemy dowolnie zmodyfikować i przygotować pod potrzeby naszych Klientów. Jeżeli potrzebujesz dodatkowe niestandardowe modyfikacje programu z chęcią je przygotujemy.

Pozwól sobie na to by stać się jedną z najlepszych firm kurierskich korzystając z naszych profesjonalnych usług. Znamy się na rzeczy i możesz być pewien że zamawiając u nas serwis kurierski otrzymasz stronę najwyższej próby. Twoi Klienci zaś otrzymają portal za pomocą którego będą mogli wysyłać szybko i pewnie.

W celu ustalenia szczegółów oraz dalszych zapytań zapraszamy do Kontaktu.

Your email (required):

Your message:

 *(required) By using the form, you provide your personal data voluntarily, you agree to the storage and processing of your data by Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b / 6, which is necessary to answer your question. You have the right to withdraw your consent to the processing of your data at any time.