Ceneo integracja xml

ceneo integracja xmlCeneo integracja xml oferuje nam możliwość automatycznego wystawiania ofert na portalu Ceneo. Integracja ze sklepem jest dwukierunkowa i oferuje możliwość pobierania zamówień od klientów, którzy dokonali zakupu bezpośrednio na ceneo. Ceneo to najpopularniejsza porównywarka cenowa, która zrzesza przeszło 15 milionów klientów zainteresowanych kupnem konkretnych artykułów. Stanowi cenne źródło informacji pozwalające na szybkie i sprawne porównanie ofert poszczególnych sprzedawców. Porównywarka udostępnia dane dotyczące ceny, kosztów dostawy, dostępności towaru oraz opinii.

Ceneo integracja xml to możliwość wykorzystania dodatkowego kanału sprzedaży. Co ważne, serwis pobiera opłaty jedynie za osoby, które przejdą do Twojej oferty. Ceneo integracja xml cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy chcą dokonywać zakupów bezpośrednio w witrynie. Przygotowania przez nas ceneo integracja xml zapewnia funkcjonalność i importuje zamówienia złożone za pośrednictwem ceneo do panelu administracyjnego sklepu. Dzięki temu oszczędzasz czas i zyskujesz pewność, że żaden zakup nie umknie Twojej uwadze!

ceneo integracja xmlOdpowiednio dopasowana integracja daje nam możliwość automatycznego zamieszczania całej oferty sklepu w porównywarce cen Ceneo.pl. Działanie tej funkcjonalności polega na automatycznym generowaniu pliku XML przez sklep. Plik ten pobierany jest co pewien czas przez porównywarkę cen. Wszystkie produkty w sklepie (za wyjątkiem tych, które administrator wyłączy z upubliczniania w porównywarce) wyświetlane są na listach porównywań produktów w systemie Ceneo. Potencjalny klient, który przegląda strony produktowe porównywarki cen może wybrać naszą ofertę przechodząc do naszego sklepu za jednym kliknięciem i u nas sfinalizować transakcję.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Wyceny dokonujemy w zależności od ilości integrowanych produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty i ewentualnej współpracy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.