Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Strona internetowa to podstawa dzisiejszego biznesu. Z tego względu, że Internet znacząco wypiera telewizję i radio, które jeszcze tak niedawno były podstawą reklamy. Według danych  już około 60 procent wszystkich ludzi na świecie korzysta z Internetu.

Budowa stron internetowych Toruń, a narzędzia, jakie wykorzystujemy

Przy budowie stron internetowych korzystamy z narzędzia WordPress. Ostatnio to jedno z popularniejszych narzędzi do budowy stron internetowych. Według statystyk budowa stron internetowych odbywa się w 40 % za jego pomocą. Przede wszystkim na tak częste korzystanie z niego wpływa jego prosty i intuicyjny interfejs. To on tworzy i edytuje kod w imieniu użytkownika. To  właśnie za pomocą WordPress i jego ogromnej ilości wtyczek można też stworzyć różnego rodzaju strony takie jak strony biznesowe, sklepy internetowe, blogi, e-learningi.

Jak wygląda budowa stron internetowych Toruń w naszej firmie?

Na podstawie  Twoich celów i potrzeb zdefiniujemy grupę odbiorców, którzy będą korzystali z Twojej strony internetowej. W tym celu zastanowimy się konkretnie, czy będą to mężczyźni czy kobiety, jaki oni wykonują zawód, w jaki są wieku, z czym się utożsamią oraz wiele innych czynników. Następnie rozpatrzymy strukturę Twojej strony, ustalimy rdzeń serwisu i odpowiednio pogrupujemy elementy w kategorię, podkategorię, strony. Poza pomyślimy nad treścią, jaka ma być publikowana na Twojej stronie, aby przyciągała uwagę użytkowników.

Po omówieniu wszystkich niuansów Twojej strony przygotujemy jej projekt wizualny. Abyś stwierdził, czy chciałbyś coś zmienić w naszej koncepcji strony.

Ponadto dodajemy także na stronie mapę Twojej firmy, formularze kontaktowe, integrujemy z social mediami, dopasujemy spersonalizowany design strony. To oczywiście nie wszystko.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.