Allegro integracja xml

allegro integracja xmlNasza oferta zapewnia możliwość integracji różnych sklepów internetowych z platformą Allegro. Allegro integracja xml zapewnia nam łatwą i szybką możliwość przeniesienia produktów ze sklepu internetowego na platformę allegro. Allegro integracja xml znacząco zwiększa prawdopodobieństwo dokonania zakupu Twojego produktu. Jeśli posiadasz stronę internetową, na której zajmujesz się sprzedażą produktów to rozwiązanie dopasowane do Ciebie. Dzięki integracji Twoje zasoby produktów będą znacznie bardziej widoczne. Allegro integracja xml to integracja dwukierunkowa, która umożliwia pobieranie zamówień z do panelu Twojego sklepu, a także wystawianie i synchronizację ofert.

Allegro integracja xml

allegro integracja xmlPodczas wystawiania możesz korzystać z magazynu swojego sklepu, hurtowni lub zewnętrznego systemu. Zamówienia pobrane z Allegro możesz obsługiwać z poziomu panelu administratora sklepu internetowego. Nie ma ograniczeń w liczbie podłączonych kont Allegro – możesz dodać tyle, ile potrzebujesz w ramach biznesu, bez wpływu na wysokość abonamentu. Dzięki Allegro integracja xml wystawiasz swoje produkty z jednego wspólnego magazynu, także w różnych wariantach. Z różnych kont Allegro, korzystając przy tym ze wspólnych stanów magazynowych synchronizowanych na bieżąco. Integracja znacznie ułatwi Twoją pracę pomagając w Twojej sprzedaży internetowej na tyle, na ile tego potrzebujesz. Moduł automatyzacji zajmie się takimi zadaniami jakie mu wyznaczysz i będzie je wykonywał samodzielnie w momencie kiedy spełnione zostaną wyznaczone przez Ciebie warunki.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Wyceny dokonujemy w zależności od ilości integrowanych produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty i ewentualnej współpracy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.