Agencja reklamowa Włocławek

Reklama jest aktualnie niezbędna. Każde przedsiębiorstwo musi uwzględnić ją w swoich działaniach. Niestety nie zawsze mamy na nią czas czy chęci. W takim wypadku doskonałym wyjściem może być agencja reklamowa Włocławek.

Możemy zaoferować wszelkiego rodzaju usługi powiązane z marketingiem internetowym. U nas możesz liczyć na profesjonalne oraz efektywne pozycjonowanie stroń. Stworzenie pięknej grafiki czy niezwykłej strony internetowej. Na tym jednak nie kończy się nasza oferta skontaktuj się z nami aby otrzymasz usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje jak i nietuzinkowe zadania.

Z nami z pewnością pozyskasz nowych klientów i poprawić swoją rozpoznawalność w okolicy Włocławka. Działamy na rynku od lat i z pewnością Cię nie zawiedziemy.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Włocławek to miasto położone w centralnej Polsce, jest trzecim co do wielkości miastem w województwie kujawsko-pomorskim. Włocławek ulokowany jest na Wisłą, przy ujściu rzeki Zgłowiączki. Miasto należy do najstarszych w Polsce. Jest jednym z największych ośrodków administracyjnych i gospodarczych w regionie, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą kulturalną i sportową. Początki Włocławka sięgają X wieku p.n.e. Początkowo na tych terenach znajdowała się osada kultury łużyckiej, następnie pomorskiej. Włocławek uzyskał prawa miejskie w 1255 roku. Z historią powstania Włocławka wiąże się legenda dotycząca Włodzisława, jednego z synów księcia kujawskiego, który założył gród. Legenda mówi, że gdy Wodzisław szukał miejsca do założenia osady napotkał w lesie gryfa. Stworzenie pozwoliło mu założyć gród w zamian za obietnice, że mieszkańcy Włocławka będą dbali o jego las. Przez długie lata dbano o puszczę, jednak gdy miasto przejęli biskupi, lasy zostały wycięte, a wokół zbudowano mury miejskie. Mimo złamanej przysięgi, gryf ostrzegł mieszkańców o planowanym najeździe zakonu krzyżackiego. Pomimo spalenia miasta, mieszkańcy przeżyli, a w dowód wdzięczności umieszczono postać gryfa w herbie Włocławka.