Agencja reklamowa Wałbrzych

Dotarcie do klienta nie zawsze jest łatwe. Niestety jest to konieczne gdy chcemy utrzymać naszą firmę na rynku. Wiele osób lubi myśleć iż dobry produkt samemu się obroni. I choć czasem się tak zdarza w większości przypadku potrzebne są chociaż niewielkie działania marketingowe. Dlatego chcielibyśmy zaoferować swoje usługi jako agencja reklamowa Wałbrzych.

Od lat zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą internetową. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości branży możemy zaoferować Ci wysokiej klasy usługi po korzystnych cenach i dogodnych terminach.

Jeśli potrzebna Ci jest strona internetowa, sklep internetowy, szablon na allegro, grafika, pozycjonowanie strony czy jakiekolwiek inne usługi tego typu nie wahaj się napisać swojego zapytania do nas. Odpowiem tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Wałbrzych to miasto na prawach powiatu położone na południowym zachodzie Polski, dokładniej w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Wałbrzych ulokowany jest na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych, w paśmie Gór Wałbrzyskich. Historycznie miasto leży na Dolnym Śląsku. Wałbrzych jest siedzibą powiatu wałbrzyskiego i głównym miastem aglomeracji wałbrzyskiej. To ośrodek przemysłowy, akademicki oraz naukowy Polskiej Akademii Nauk. Dawniej był bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska. Z miastem Wałbrzych wiąże się legenda dotycząca złotego pociągu, który został załadowany złotem, kosztownościami oraz dziełami sztuki i miał wyruszyć z Wrocławia do Wałbrzycha. Jednakże nigdy tam nie dotarł. Historia powróciła w 2015 roku, gdyż rzekomo ustalono miejsce, gdzie złoty pociąg się znajduje.