Agencja reklamowa Trójmiasto

Trudno jest prowadzić firmę bez jakiejkolwiek reklamy, czy nam się to podoba czy nie. Często z reklamą kojarzą nam się bilbordy, ogłoszenia w telewizji czy radiu. Jednak od dłuższego czasu coraz efektywniejszym medium jest internet a ponadto ta forma reklamy jest, do wykonania, stosunkowo tania.

Jako agencja reklamowa Trójmiasto możemy zaoferować Ci wszelką formę reklamy internetowej. Od stworzenia profesjonalnego portalu po pozycjonowanie, grafikę, aplikacje mobilną i inne formy reklamy w sieci.

U nas możesz być pewny efektów. Posiadamy kadrę o bogatym doświadczeniu i kreatywnym podejściu. Dzięki nam pozytywnie wyróżnisz się w sieci i przekonasz do siebie klientów. Zapraszamy do kontaktu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Trójmiasto to policentryczny ośrodek metropolitarny, który obejmuje trzy połączone miasta – Gdańsk, Sopot i Gdynię. Stanowi śródmiejski obszar aglomeracji trójmiejskiej. Położony jest w północnej Polsce, nad Zatoką Gdańską i obejmuje obszar o powierzchni 414,38 km2. Głównym ośrodkiem jednostki przestrzennej jest Gdańsk, który pełni również funkcję siedziby władz województwa pomorskiego. W zależności od przyjętej koncepcji obszar metropolitarny Trójmiasta zamieszkuje od ponad 993 tys. do 1,5 mln osób. 28 marca 2007 Trójmiasto przestało być wyłącznie pojęciem potocznym, ale stało się obszarem udokumentowanym za pomocą podpisanej tego dnia Karty Trójmiasta..