Agencja reklamowa Tarnów

Czy tego chcemy czy nie obecnie bardzo trudno jest prowadzić firmę bez jakiejkolwiek reklamy. Często z reklamą kojarzą nam się bilbordy, ogłoszenia w telewizji czy radiu. Jednak od dłuższego czasu coraz efektywniejszym medium jest internet a ponadto ta forma reklamy jest stosunkowo tanio.

Jako agencja reklamowa Tarnów możemy zaoferować Ci wszelką formę reklamy internetowej. Od stworzenia profesjonalnego portalu po pozycjonowanie, grafikę, aplikacje mobilną i inne formy reklamy w sieci.

U nas możesz być pewny efektów. Posiadamy kadrę o bogatym doświadczeniu i kreatywnym podejściu. Dzięki nam pozytywnie wyróżnisz się w sieci i przekonasz do siebie klientów. Zapraszamy do kontaktu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Tarnów to miasto na prawach powiatu położone w województwie małopolskim. Miejscowość leży przy ujściu rzeki Białej do Dunajca. Tarnów jest centralny miastem aglomeracji tarnowskiej. Miasto lokowane na podstawie dokumentu wystawionego przez kancelarię króla Władysława Łokietka z 7 marca 1330 roku. W Tarnowie zachował się historyczny zespół architektoniczno-urbanistyczny miasta. W mieście znajduje się obiekt o nazwie Brama Seklerska. W Polsce istnieją jedynie trzy takie bramy, wszystkie na terenie małopolski. Brama Seklerska jest darem węgierskiej fundacji i węgierskiego miasta dla Tarnowa. Wyrażenie Sekler oznacza lud, naród i jednocześnie misję strzeżenia granic Królestwa Węgierskiego. Seklerzy zamieszkiwali tereny wysunięte najbardziej na wschód w zagłębieniu Karpat. Ich rola jest bardzo istotna dla historii i życia intelektualnego Węgrów. Tradycyjna gościnność Seklerów nie pozwala zamykać bramy. Stoi ona otworem, a na jej łukach są napisy: “Pokój wchodzącym, błogosławieństwo wychodzącym” oraz motto miasta. Brama mieści się w “węgierskim zakątku” Tarnowa.