Agencja reklamowa Szczecin

Szczecin jest miastem ściśle graniczącym z Niemcami z licznymi prężnymi firmami konkurującymi o klienta. W takim miejscu trudno obejść się bez jakichkolwiek działań marketingowych. Na szczęście możesz liczyć na to że pomoże Ci agencja reklamowa Szczecin.

U nas możesz liczyć na szerokich zakres usług. Od stworzenia strony internetowej po prace graficzne jak i pozycjonowanie. Warto nadmienić iż wykonujemy pozycjonowanie nie tylko na rynku Krajowym ale i zagranicznym co może być niezwykle istotne dla każdego kto chciałby trafić do odbiorców z innych krajów w szczególności z Niemiec.

Skontaktuj się z naszą wykwalifikowaną kadrą i pozwól sobie na zwiększenie obrotów swojej firmy. Dzięki nam z pewnością zyskasz nowych klientów i poprawisz wizerunek swojej firmy.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Szczecin jest miastem położonym w województwie zachodniopomorskim na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Odrą i jeziorem Dąbie. Jest na trzecim miejscu co do wielkości zajmowanej powierzchni (30 060 ha) oraz siódmym pod względem liczby ludności (404 403, stan na 31 grudnia 2017 rok). W mieście znajduje się port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto słynie ze swojego bardzo zielonego terenu, otaczają je trzy duże puszcze, Wkrzańska, Bukowa praz Goleniowska. Szczecin jest zaopatrzony w wiele miejskich lasów, parków, zieleńców, skwerów i zieleni ulicznej. Najpopularniejszy i największym parkiem jest Park Kasprowicza, park Żeromskiego. Miasto jest odwiedzane przez licznych zagranicznych turystów, przyjeżdżających głównie z Niemiec i Danii.